Finał XI edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2017”

8 grudnia w muzealnym refektarzu odbył się finał XI edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2017” oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Organizatorem konkursu był Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
Podczas uroczystego finału laureatom i wyróżnionym w wojewódzkim etapie konkursu wręczone zostały nagrody i dyplomy, zaś opiekunom autorów zwycięskich prac plastycznych oraz opiekunom autorów zwycięskich spotów profilaktycznych wręczono podziękowania.

W wojewódzkim etapie konkursu plastycznego jury wybrało finalistów spośród około 230 prac plastycznych, które zostały nagrodzone w etapach powiatowych/miejskich oraz spośród autorów 8 spotów profilaktycznych.

Pełna lista zwycięzców dostępna tutaj.

Nagrodzone prace zostaną wystawione w okresie wakacji w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.