Wydarzenia

Wirtualne Muzea Podkarpacia

Aktualności Muzeum

Święto Paniagi

Z okazji zbliżającej się Majówki zapraszamy na Święto Paniagi czyli najbardziej reprezentacyjnej i klimatycznej ulicy w naszym mieście. 3 Maja 2017, godz. 12.00 - 18.00

Informacja dla zwiedzających

Godziny otwarcia Muzeum Okręgowego w Rzeszowie oraz Oddziałów (Muzeum Etnograficzne im. F. Kotuli oraz Muzeum Historii Miasta Rzeszowa) podczas weekendu majowego:

Prolog 56. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie oraz Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zapraszają na koncert kameralny PROLOG 56. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie

Warsztaty ceramiki. Zapraszamy w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty ceramiki pt. "Nie święci garnki lepią.... Garncarstwo w pradziejach"

Informacja dla zwiedzających

Drodzy Goście! Uprzejmie informujemy, że w związku z pracami prowadzonymi przy przebudowie ul. 3 Maja wejście główne do Muzeum jest zamknięte

Zwiedzających zapraszamy do wejścia od strony dziedzińca muzealnego (od ul. Roderyka Alsa).

 

Konkurs -Skrzydła rozwoju w widłach Wisły i Sanu. 80-lecie projektu COP Eugeniusza Kwiatkowskiego

Głównym celem Konkursu jest wyłonienie najciekawszego komiksu opartego na faktach, które opisane są w opracowaniach książkowych, na stronach internetowych, w prasie, materiałach archiwalnych oraz w przekazywanych ustnie historiach dotyczących powstania i funkcjonowania Centralnego Okręgu Przemysłowego (dalej COP) na terenie dzisiejszego województwa podkarpackiego w latach 1937-1939.

Informacja

Szanowni Państwo informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 27/2016 Dyrektora Muzeum Okręgowego w Rzeszowie z dnia 30 grudnia 2016 r. od dnia 1 stycznia 2017 roku została wprowadzona opłata za bilet wstępu do Biblioteki znajdującej się w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie w wysokości 1,00 zł. Opłatę można uiszczać w kasie głównej Muzeum lub bezpośrednio w Bibliotece.

Władcy w naszych portfelach – niepokonani wodzowie

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie oraz Narodowy Bank Polski mają przyjemność zaprosić na zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z różnego typu niepełnosprawnościami.

ROCZNY PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Roczny plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych (o wartości przekraczającej równowartość 30 000 euro) jakie planuje przeprowadzić Muzeum Okręgowe w Rzeszowie w roku 2017.

Strony

Newsletter

Aktualne informacje i wydarzenia na Twojej skrzynce pocztowej

Współpraca medialna

Partnerzy