Wynajem sali konferencyjnej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z atrakcyjnej możliwości wynajmu sali konferencyjnej, która może posłużyć do organizowania szkoleń, konferencji czy seminariów.

Sala zlokalizowana jest na I piętrze budynku administracyjnego Muzeum Okręgowego w Rzeszowie. Oddana do użytku w 2009 r. sala jest w pełni wyposażona w sprzęt do prezentacji audio – wizualnej.

Do dyspozycji Państwa są:
- projektor multimedialny
- ekran 240x240 cm
- nagłośnienie
- dostęp do internetu
- mównica

ponadto:
- hol
- estetyczne zaplecze sanitarne
- szatnia samoobsługowa
- aneks kuchenny (czajnik bezprzewodowy, lodówka)
- rolety okienne, zaciemniające
- pomoc techniczna

Sala o powierzchni 66 m2 może być przygotowana w układzie „podkowy” dla maksymalnie 50 osób lub w układzie „szkolnym” – do 25 osób. Organizacji spotkań może towarzyszyć obsługa cateringowa realizująca serwis kawowy i kanapkowy zamawiana we własnym zakresie przez Najemcę.

W ramach wynajmu sali oferujemy również oprowadzenie uczestników szkolenia/konferencji po aktualnej wystawie czasowej.
Kontakt: Józef Kunysz tel.17/ 853 52 78 wew. 35, kom. 533 366 499